Oto Ekspertiz Firmaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu gizlilik  ilkeleri Saç Ekim Firmaları tarafından, firmamızın gizlilik konusundaki sorumluluklarının  tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler  sacekimfirmalari.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve  dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki  sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek  için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş  sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin  toplanması için kullanılacaktır.

Web Sitemiz, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı  ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol  ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, web sitemiz üzerinden gerçekleştirdikleri e posta, yorum, içerik paylaşımı, alıntı yapma vs... gibi gerçekleştirecekleri aktivitelerin  yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

Sitemizin müşteri veri tabanına  kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri  (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen  tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız  iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri  için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın  teslimatında kullanmaktayız.

Kullanıcılarımız isteklerine  bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.  Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin  bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan  durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler  kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer  gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında  kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil  bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.  Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.  Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi,  kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka  sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.sacekimfirmalari.com  adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları  ve içeriklerinden sorumlu değildir.
ONLİNE TALEP